پرینس ادوارد آیلند جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری را برگزار کرد

به گزارش آشنایی با استانبول، جدیدترین خبرهای اکسپرس انتری از این حکایت دارند که استان ساسکاچوان در 20 ژوئن پذیرش های اکسپرس انتری، Labour Impact و Business Impact را برگزار کرد و برای 113 متقاضی دعوتنامه صادر کرد. استان پرینس ادوارد آیلند که به اختصار PEI نوشته می شود برای جذب متقاضیان مهاجرت که برای بر طرف کردن نیازهای بازار کار این استان واجد شرایط هستند پذیرش های ماهانه برگزار می کند.

پرینس ادوارد آیلند جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری را برگزار کرد

متقاضیانی که از طریق دسته های مهاجرتی اکسپرس انتری و Labour Impact دعوتنامه دریافت می کنند می توانند برای انتخاب شدن از طرف استان تقاضای خود را جهت اخذ کسب اقامت دائم کانادا ارائه کنند. بیشتر دعوتنامه های صادره در 20 ژوئن - یعنی 106 عدد - به متقاضیان این دو دسته مهاجرتی رسید.

راستا مهاجرتی اکسپرس انتری استان پرینس ادوارد آیلند با سیستم اکسپرس انتری فدرال مرتبط است؛ سیستم اکسپرس انتری فدرال منبع اصلی جذب نیروی کار خارجی کانادا است. آندسته از متقاضیان اکسپرس انتری که از طرف استان انتخاب شوند 600 امتیاز در سیستم جامع رتبه بندی دریافت می کنند و بدین ترتیب در دوئر بعدی حتما برای آنها دعوتنامه جهت تقاضا برای اقامت دائم کانادا صادر خواهد شد.

متقاضیانی که علاقه مند هستند از طریق یکی از این سه دسته مهاجرتی به پرینس ادوارد آیلند مهاجرت کنند در نخستین اولین گام باید ثبت ابراز تمایل یا Expression of Interest یا به اختصار EOI در برنامه مهاجرت استانی پرینس ادوارد آیلند را در برنامه خود داشته باشند. بر اساس عواملی نظیر تحصیلات، سابقه کار، تسلط بر زبان های انگلیسی یا فرانسه و سایر عوامل به ابراز تمایل یا EOI متقاضیان از 100 امتیاز نمره داده می شود و از متقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند طی پذیرش های ماهانه برای تقاضا جهت انتخاب شدن از طرف استان دعوت به عمل می آید.

صدور دعوتنامه از طریق راستا مهاجرتی Business Impact: ویزای کار

مجموعا هفت دعوتنامه هم برای متقاضیان راستا مهاجرتی Business Impact: ویزای کار صادر شد. این راستا مهاجرتی مناسب کارآفرینانی است که مالک کسب و کار هستند و یا سابقه مدیریت کسب و کار دارند و مایل هستند در استان پرینس ادوارد آیلند کسب و کار راه اندازی کرده و یا کسب و کار اداره کنند.

متقاضیانی که از طریق این دسته دعوت شده اند می توانند تقاضای تایید پروپوزال پیشنهادی کسب و کار خود را ارائه کنند. راستا مهاجرتی ویزای کار یا Work Permit Stream هم در بر مبنای ابراز تمایل یا EOI فعالیت می کند و پایین ترین امتیاز در پذیرش 21 مارس 112 بوده است.

برنامه مهاجرت استانی پرینس ادوارد آیلند یکی از فعال ترین ها در کانادا است و در سال 2018 به افزایش 1.8 درصدی در رشد جمعیت این استان کمک کرده است؛ گفتنی است از این لحاظ، انتاریو در رتبه دوم قرار گرفته است.

به خدمات اخذ ویزای تحصیلی بورسیه اخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

منبع: ویزا موندیال

به "پرینس ادوارد آیلند جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری را برگزار کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرینس ادوارد آیلند جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری را برگزار کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید