امشب، آخرین مهلت انتخاب رشته متقاضیان با آزمون دانشگاه آزاد

به گزارش آشنایی با استانبول، مهلت انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد شرکت کننده در آزمون سراسری (به جز رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی) امشب 15 شهریور به اتمام می رسد.

امشب، آخرین مهلت انتخاب رشته متقاضیان با آزمون دانشگاه آزاد

به گزارش گروه دانشگاه آشنایی با استانبول، کلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری سال 1400 که متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی هستند (به جز رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داورسازی و دامپزشکی) می توانند تا ساعت 24 امشب 15 شهریور با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

داوطلبان ضروری است با استفاده از کد دسترسی مندرج در ذیل کارنامه و کد ملی به سامانه وارد شده و پس از پرداخت وجه انتخاب رشته نسبت به انتخاب حداکثر یکصد رشته و محل متناسب با گروه آزمایشی مربوطه اقدام نمایند.

داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی در گروه های هنر و زبان خارجی شرکت نموده و مجاز به انتخاب رشته شده اند، می توانند در صورت تمایل رشته محل های این گروه را در میان انتخاب های یکصدگانه خود منظور نمایند.

بعلاوه، داوطلبانی که رشته محل مورد نظر خود را در دفترچه رشته های با آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی نمی یابند، توجه داشته باشند که بیش از 95 درصد رشته محل های دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی بدون آزمون هستند که در صورت تمایل با مراجعه به سامانه www.azmoon.org می­ توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

داوطلبان ضروری است ابتدا از وجود رشته محل مورد علاقه خود در دفترچه راهنمای انتخاب رشته اطمینان حاصل نمایند و سپس اقدام به پرداخت وجه برای انتخاب رشته دوره مربوطه اقدام نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "امشب، آخرین مهلت انتخاب رشته متقاضیان با آزمون دانشگاه آزاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امشب، آخرین مهلت انتخاب رشته متقاضیان با آزمون دانشگاه آزاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید